Авторизация Закрыть
Логин *
Пароль *
Security Code V Введите код
Забыли пароль?
Добро пожаловать Городской Портал
Единый Call-центр
(066)825-50-15
5-02-20
  Форум  Чат  Интернет  Фотогалерея  Погода  Видеогалерея  Программы
  help.lan  Статистика  Radio  Юмор и смех  Новости  Объявления  Alchevsk.Biz
Городской Портал: Журнал пользователя


Журнал пользователя
[ Директория журнала | Создать аккаунт ]

Зарегистрированные пользователи автоматически могут создать свой собственный журнал и опубликовать в них свои комментарии.

Дитячі набори техніки квілінг, тапочок з фетру, сумочок із фетру
от: Ivanka
Разместил: 10-21-2015 @ 12:08 pm

Зайняття з папером - це блискуче захоплення, цікаве і заспокійливе. Таке зайняття створює чималі можливості для творчості дітей, розвиває координацію, усидливість, просторову уяву, зорову пам'ять, акуратність та розвиток моторики рук. З нами Ви можете підучитися секретам техніки квілінг. Для діток різного віку найбільше подобається створення виробів з паперу. Тридцять хвилин - і в руках зроблена листівка. Із паперу можна зробити як подарункову листівку, так і різні об'ємні фігури. Купити листівки в техніці квілінг можете на сайті http://mycrafts.com.ua/catalog/tehnika-kviling. У асортименті міститься все потрібне для цього типу творчості. У нас ви можете замовити усілякі набори для техніки квілінг. Ще можна вибрати ексклюзивний подаруночок! Засвоївши таємниці роботи і використовуючи різні види паперу, ваша дитина отримає істинне задоволення від самого процесу і результату. Зовсім ні з чим не прирівняється радість тримати у своїх руках творіння, у яке вкладена доля душі, та бачити заворожені погляди близьких і друзів при прийнятті даного подарунку від крихітки!
Тапочки - наша улюблена річ у домашньому побуті. Якщо раніше домашні тапочки підходили під категорію "взуття", то в даний момент затишні тапочки домачадці сприймають як невід'ємну частину інтер'єру. А дійсно - без захоплення не поглянеш на яскраві тапочки ручної роботи. Що ж вимагається зробити, щоб виявитися володарем корисних і затишних тапочок? Насамперед треба вибрати по каталогу сайту mycrafts модель, яка вам придивилася. Купити тапочки з фетру можете на сайті http://mycrafts.com.ua/catalog/tapochky. Колірна гамма тапок задовольнить самі забагливі смаки. Особливо відомі сьогодні тапочки серії "Принцеса", а ще тапочки серії "Кіт". Тепер будь-яка крихітка власними ручками пошиє красиві і практичні тапочки і прикрасить їх яскравою фурнітурою! Фетр м'яка матерія, але при цьому готовий виріб відмінно утримує форму. Придайте фарб у повсякденне життя - зробіть своїми руками домашні тапочки з фетру з всіма тонами літа! Вони будуть радувати Вас і ваших близьких постійно. Можете змайструвати тапочки також і в якості функціонального подарунка близьким. Створювати хороший настрій собі - легко!
Щодня прилавки магазинів і супермаркетів поповнюються всілякими аксесуарами і дивують своєю різноманітністю. Відшукати що-небудь "до душі" у такому розмаїтті складно, і тому буде краще зробити таку дрібницю самому, вклавши у неї душу, фантазію, натхнення. Сумку із фетру для дочечки ви можете зшити буквально за вечір. Вам знадобиться лише перейти в магазин майкрафтс та купити сумочки з фетру. З допомогою оригінальних товарів для творчості, донька особисто лекго зробить корисні предмети. А мамі дістанеться захоплююча і почесна роль творчого керівника! Дитячі набори з фетру - проста техніка виконання. Речі з міцного фетру просто зшиваються по спеціально зроблених дірках безпечною голкою. Зрештою вийде чарівна дитяча сумка, зшита власними руками.


Последнее обновление 10-21-2015 @ 12:08 pm


Написать комментарий
Написать комментарий
Смотреть дальше
Смотреть дальше
Анкета пользователя
Анкета пользователя
Послать сообщение
Послать сообщение

Webmaster © 2013, AWS.
Все права защищены.
Использование материалов любого формата
с портала, без согласования с администрацией

строго ЗАПРЕЩЕНО.
Открытие страницы: 0.061 секунды