Авторизация Закрыть
Логин *
Пароль *
Security Code V Введите код
Забыли пароль?
Добро пожаловать Городской Портал
Единый Call-центр
(066)825-50-15
5-02-20
  Форум  Чат  Интернет  Фотогалерея  Погода  Видеогалерея  Программы
  help.lan  Статистика  Radio  Юмор и смех  Новости  Объявления  Alchevsk.Biz
Главная > Городские новости
Налоговая информирует
Питання30.03.2010 15:01:40

1.Чи необхідно використовувати РРО під час торгівлі продукцією власного виробництва?

 Відповідно до п.1 ст.9 Закону України від 06.07.1995 року  № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.

        2. Яку відповідальність передбачено за відсутність друку контрольної стрічки або її не зберігання протягом встановленого терміну?

       Статтею 17 Закону України від 01.06.2000 року № 1776 – ІІІ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами та доповненнями) передбачено, що за порушення вимог цього Закону до суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуються фінансові санкції у розмірі 10 неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян – у разі невиконання друку контрольної стрічки або її не зберігання протягом встановленого терміну.

      3. Чи обов’язково подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи громадянину, який отримав від своєї матері у вигляді спадщини квартиру?

        Оподаткування доходу, отриманого платником податку внаслідок прийняття ним у спадщину коштів, майна, майнових чи немайнових прав регламентується ст.. 13 Закону України від 22 травня 2003 року № 889 « Про податок з доході фізичних осіб» ( далі – Закон).
       Відповідно до пп..13.2.1 п.13.2 ст. 13 Закону при отриманні будь – якого об’єкта спадщини спадкоємцями, що є членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, такий дохід підлягає оподаткуванню за нульовою ставкою податку.
      Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року № 527- року «Питання декларування фізичними особами майнового стану та доходів» фізичні особи – платники податку, що одержали дохід  у вигляді спадщини (подарунку), який згідно із Законом оподатковується за нульовою ставкою, не зобов’язані включати вартість (суму) такої спадщини (подарунку) до складу загального річного оподатковуваного доходу та подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем своєї податкової адреси, але за умови відсутності інших підстав для подання декларації.

      4. Чи обов’язково моряку, який отримав заробітну плату за кордоном, подавати декларацію про доходи до податкової?

      Відповідно до пп..9.9.1 п.9.9 ст.9 Закону України від 22 травня 2003 № 889 «Про податок з доходів фізичних осіб». Якщо джерело  виплат будь – яких оподатковуваних доходів є іноземними, то сума такого доходу включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку – їх отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію.
      Річна декларація про майновий стан і доходи (податкова декларація) подається платником податку  - резидентом до податкового органу за своєю податковою адресою у термін до 1 квітня наступного за звітним року. Тобто фізичні особи – резиденти України, в тому числі моряки, які протягом  звітного податкового, зокрема 2009 року, мали іноземні доходи, зобов’язані подати до податкового органу за своєю податковою адресою річну податкову декларацію до 1 квітня 2010 року.

       5. Які документи необхідно подати до податкової інспекції для підтвердження інформації про сплату податку за межами України?

      Порядок оподаткування іноземних доходів встановлено п.9.9 ст.9 Закону України від 22 травня 2003 року  № 889 «Про податок з доходів фізичних осіб» (далі – Закон № 889).
      Для отримання права на зменшення суми податкового зобов’язання на суму податку, сплаченого за межами України, платник податку зобов’язаний отримати від державного органу країни, в якій сплачується такий дохід, уповноваженого справляти такий податок, довідку про суму справленого податку, а також про базу його нарахування. Така довідка має бути легалізована консульською установою України у відповідній країні.
     Сума податку з іноземного доходу платника податку – резидента, сплаченого за кордоном України, не може перевищувати суму податку, розраховану на базі загального річного оподатковуваного доходу такого платника податку (з урахуванням суми отриманого іноземного доходу).    
   
Новости по теме
- 09.07.2007 11:13:53 - За матеріалами роботи відділу податкової міліції Алчевської ОДПІ.
- 09.07.2007 11:17:02 - 06.04.2007 року співробітниками відділення...
- 09.07.2007 11:19:06 - К сведению владельцев транспортных средств
- 09.07.2007 11:29:25 - С 1 апреля повышены зарплаты и пенсии
- 09.07.2007 11:31:10 - Нехай завжди сяє сонце
- 24.08.2007 21:52:57 - Горячая линия налоговой инспекции
- 14.11.2007 11:30:39 - Про надання роз’яснення
- 14.11.2007 11:35:14 - Податковий кредит в питаннях та відповідях
- 14.11.2007 11:49:18 - Телефоны доверия налоговой службы
- 14.11.2007 11:58:12 - Відповіді на питання платників податків

Webmaster © 2013, AWS.
Все права защищены.
Использование материалов любого формата
с портала, без согласования с администрацией

строго ЗАПРЕЩЕНО.
Открытие страницы: 0.061 секунды